گزارش نشست نهایی شورای هماهنگی و سیاست‌گذاری سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان

سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان در گنبد مینای پارک گفت‌وگو در تهران با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 

به گزارش هنر آنلاین به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در نشست نهایی شورای هماهنگی و سیاست‌گذاری سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان، سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از دریافت 720 اثر علی‌رغم شرایط خاص کرونایی امسال خبر داد و گفت: دریافت این تعداد آثار ارزنده نشان دهنده این است که تا این مرحله جشنواره به خوبی کار خود را انجام داده و اطلاع رسانی و تعامل خوبی با گروه‌های مختلف این حوزه برقرار شده است.

شفاپور ضمن ابراز خرسندی از حضور طراحان، تولیدکنندگان و دانشگاهیان در کنار هم در این جشنواره، گفت: سه بخش مهمی که می‌تواند در حوزه لباس کودک و نوجوان تحول ایجاد کند امسال در جشنواره لباس کودک گرد هم آمدند.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با اشاره به برگزاری ورکشاپ‌های آموزشی موفق در این جشنواره، گفت: در حال حرکت به سمتی هستیم که نوجوانان ایران با افتخار لباس برند ایرانی را بپوشند و سلامت لباس‌ها اولویت طراحان و تولیدکنندگان باشد.

وی از همکاری دو دانشگاه موفق در حوزه مد و لباس با جشنواره، همکاری موسسات طراحی، همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک و دبیری موفق غزال بهمنی قدردانی کرد و گفت: ورودی 720 اثر نشان دهنده این است که تاکنون اقدامات خوب صورت گرفته است.

 

شرح کامل این گزارش در سایت هنر آنلاین برای مطالعه و آگاهی شما همراهان مرکز دیزاین ورجاوند در دسترس و قابل مشاهده و مطالعه است.

لینک مطالعه شرح کامل این گزارش توسط هنر آنلاین:

http://www.honaronline.ir/fa/tiny/news-157505

 

 

 

تفاهم نامه هنری وزارت ارشاد با آموزش و پرورش

جهت آگاهی و اطلاع یافتن از دقیق‌ترین و جدیدترین وقایع و اخبار صنعت مد و پوشاک کشور با مرکز دیزاین ورجاوند همراه باشید.