مسابقه طراحی ماسک وجیه اروند (وجیه به معنی زیبارو)

به نقل از روابط عمومی موسسه طراحان لباس نقش تن پوش اروند:

 

موسسه طراحان لباس نقش تن‌پوش اروند و کانون هنرهای تجسمی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار می‌کند:

در راستای اجرای اهداف موسسه طراحان لباس نقش تن‌پوش اروند با همکاری کانون هنرهای تجسمی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان و پارچه سرای عظیمی و عطف به ماهیت، وظیفه ذاتی و رسالت خود را در شرایط بحرانی کشور و وضع موجود، نگاه حمایتی و فرهنگ‌سازی در خصوص تشویق مردم به استفاده از ماسک با در نظر گرفتن نیازها و دغدغه‌های مردم و مسئولان، اقدام به برگزاری مسابقه طراحی و دوخت ماسک کرده است.

شرکت در این مسابقه‌ی طراحی برای عموم آزاد است و در قالب دو بخش بزرگسالان و کودک و نوجوان برگزار و آثار ارسالی شرکت کنندگان با معیار و شاخص‌های کاربردی-مصرفی، محتوایی و زیبایی شناختی مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

 

تقویم اجرایی:

زمان ارسال آثار به دبیرخانه از تاریخ 17/12/1399 شروع و در تاریخ 19/12/1399 خاتمه می‌یابد.

نتایج داوری 20 اسفندماه اعلام می‌گردد و اختتامیه 25 اسفندماه است.

 

طراحان و شرکت کنندگان باید فرم ثبت نام مسابقه را دریافت نمایند و ضمن درج مشخصات فردی، آثار خود را در قالب تصویرسازی در بخش‌های مشخص شده در مرحله اول، اسکن شده به نشانی الکترونیکی دبیرخانه naghshtanpoosharvand@gmail.com ارسال کنند و اصل اثر را نیز به دبیرخانه تحویل نمایند.

 

نشانی دبیرخانه:

موسسه طراحان لباس نقش تن‌پوش اروند

آبادان، حدفاصل چهارراه امام به سمت چهارراه امیری (آجیل سرای عبدالباقی) ساختمان متین، طبقه چهار، واحد هشت.

کد پستی: 6316834503

سایت جشنواره:

http://naghshtanpoosharvand.

ایمیل جهت ارسال تصویر آثار:

naghshtanpoosharvand@gmail.com

پیام رسان مسابقه:

09169300725

 

جهت تحویل آثار می‌توانید آثار خود را به همراه فرم ثبت نام، از طریق پست به دبیرخانه ارسال کنید. توجه داشته باشید که در این صورت، موسسه‌ی دبیرخانه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آسیب‌های احتمالی حین پست، چه در بخش تصویرسازی و چه در بخش دوخت و طراحی و تولید اکسسوری، به عهده نخواهد گرفت و تمام مسئولیت‌ها بر عهده شرکت کنندگان خواهد بود.

لازم به ذکر است که در خصوص عودت آثار به شرکت کنندگان، هزینه پست به عهده آنها خواهد بود و همچنین مسئولیت هرگونه آسیب در بازه‌ی تحویل مرسوله به شرکت کنندگان، برعهده دبیرخانه نخواهد بود.

مهلت ارسال آثار تا 18 اسفندماه می‌باشد. تصاویر آثار در بخش‌های مختلف را از طریق ایمیل به دبیرخانه بفرستید و توجه داشته باشید که تصاویر از کیفیت بالا به جهت نمایش مجازی برخوردار باشند که در غیر این صورت از نمایش تصاویر آثار بی‌کیفیت در نمایشگاه مجازی معذوریم.

 

جشنواره و مسابقه طراحی لباس اقوام استان خوزستان

 

علاقه‌مندان و شرکت کنندگان عزیز، جهت مطالعه کامل دستورالعمل‌ها و شرایط شرکت در مسابقه طراحی و دوخت ماسک لطفا فایل PDF زیر را دانلود کنید.

 

 

همراهان مرکز دیزاین ورجاوند و دوستداران و علاقه‌مندان به صنعت مد و پوشاک کشور، جهت اطلاع و آگاهی از آخرین و جدیدترین اتفاقات و رویدادهای صنعت مد و پوشاک با ما همراه و همگام باشید.