ارسال 505 اثر به جشنواره لباس کودک و نوجوان

مهلت ارسال آثار تمدید شد!

دبیر سومین جشنواره لباس کودک و نوجوان از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 20 دی ماه خبر داد و گفت: بعد از ایام فاطمیه مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان برگزار می‌شود.

غزاله بهمنی، دبیر سومین جشنواره مد و لباس کودک و نوجوان در گفتوگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اعلام کرد: تا روز گذشته 505 اثر قابل نمایش به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. این آثار، وارد مرحله داوری خواهند شد و سپس قابل نمایش نیز خواهند بود.

وی از موفقیت برگزاری ورکشاپ‌های این جشنواره نیز خبر داد و گفت: هر ورکشاپ از 400 تا 1000 نفر مخاطب داشته است و این اتفاق نویی در هنر-صنعت مد و لباس افتاد به ویژه بخش کودک و نوجوان این هنر-صنعت است.

بهمنی افزود: برگزاری این ورکشاپ‌ها موجب شد بسیاری از کسانی که علاقه‌ای به شرکت در جشنواره نداشتند، با موضوعات جدید و خاصی مثل طراحی لباس برای کودکان معلول آشنا شده و خواستار ورود به جشنواره باشند. بر همین اساس مهلت ارسال آثار که تا 15 دی ماه اعلام شده بود تا 20 دی ماه تمدید شد.

 

سومین جشنواره ملی مد و لباس کودک و نوجوان

وی تصریح کرد: این آخرین تاریخ مهلت ارسال آثار است و از 22 تا 26 دی ماه آثار داوری می‌شود و بعد از ایام فاطمیه نیز اختتامیه و معرفی برگزیدگان را خواهیم داشت.

بهمنی در پاسخ به این سوال که آیا نمایش آثار به صورت مجازی خواهد بود؟ گفت: امیدواریم حداقل یک روز نمایش حضوری آثار برگزیده را داشته باشیم. اما حتی اگر مجبور شدیم نمایش آثار را به صورت مجازی داشته باشیم، صرفا عکس آثار نمایش داده نمی‌شود بلکه دکور طراحی شده و فیلم و موشن مناسب و در شانی تولید خواهد شد تا آثار به خوبی به نمایش درآیند.

 

سومین جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان

وی در پایان گفت: نمایش آثار به صورت فیلم در یک فضای مناسب مربوط به کودک و نوجوان تولید و از برگزیدگان و میهمانان ویژه از جمله تولیدکنندگان دعوت می‌شود آثار را ببینند. همچنین امکان برقراری ارتباط بین طراحان و تولیدکنندگان را فراهم می‌کنیم. مراسم اختتامیه نیز به صورت حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی صورت خواهد گرفت.

 

 

 

برای اطلاع یافتن از آخرین و جدیدترین مطالب و رویدادهای صنعت مد و پوشاک کشور با مرکز دیزاین ورجاوند همراه باشید.