گزارش جلسه 9 از دوره جامع مدیریت مد و برندینگ 360 درجه آنلاین

سبک پوشش و استایلینگ (جلسه دوم)

جلسه نهم از دوره جامع مدیریت مد و برندینگ 360 درجه آنلاین در تاریخ 25 مرداد ماه 99 با مبحث سبک پوشش و استایلینگ به تدریس جناب عباس جهرمیان برگزار شد.

در ابتدای کلاس و شروع، گفت وگو و تعامل جناب جهرمیان و شرکت کنندگان عزیز درباره‌ی ارزش‌های وجودی ما و در پی آن به وجود آوردن سبک و استایل برندمان به تناسب ارزش‌ها.

در ادامه مطرح کردن مبحث فشن پرسونالیتی توسط جناب جهرمیان و باز کردن این مبحث که ما و ارزش‌های ما چیست و قصد داریم چه چیزی (ارزشی) را عرضه کنیم به مخاطب خود؟

کشف این مطلب، باعث عدم قضاوت دیگران در ظاهر و نوع پوشش می‌شود. باعث شناخت وجوه متفاوت شخصیتی خودمان می‌شود.

ما انسان‌ها در یک وجه خلاصه نمی‌شویم، بلکه از همه وجوه، مقداری در شخصیت ما وجود دارد که تعداد محدودی از آن‌ها در ما بلدتر است. مواردی چون کلاسیک، رمانتیک، دراماتیک، نچرال و اسپرت.

در حین بررسی و تحلیل پوشش‌های شخصیتی، جناب جهرمیان با شرکت کنندگان به صحبت و گفت وگو پرداختند و به سوالات آن‌ها در خصوص وجوه مختلف پوشش های شخصی جواب دادند. تا که فرصتی باشد برای دوستان که وجوه پوششی خود را بهتر بشناسند و بدانند که هر آیتم انتخابی در استایل به چه رفتارها و روحیات آن‌ها برمی‌گردد.

برای شفاف تر شدن موارد بیان شده جناب جهرمیان با سری عکس‌هایی دانسته‌های شرکت کنندگان را آزمودن و در نهایت دوباره به بحث و تعامل برای تحلیل این وجوه مختلف شخصیتی که نمود پیدا می‌کند در پوشش پرداختند.

وورکشاپ سبک پوشش و استایلینگ به اتمام رسید، پیشنهاد مرکز دیزاین ورجاوند به شما برای فراگیری مطالب تخصصی شرکت در دوره جامع مدیریت مد و برندینگ است.