گزارش جلسه 6 دوره جامع مدیریت مد و برندینگ 360 درجه آنلاین

اصول بازاریابی

 

جلسه ششم از دوره جامع مدیریت مد و برندینگ 360 درجه آنلاین در تاریخ 11 مرداد ماه 99 با مبحث اصول بازاریابی به تدریس جناب سهراب رحیمی برگزار شد.

در ابتدای کلاس به بحث و تبادل نظر استاد رحیمی و شرکت‌ کنندگان در کلاس درمورد چیستی و چگونگی بازاریابی گذشت.

در ادامه و شروع مباحث درسی به صحبت در پیرامون فرآیند، اقدامات و نتایج بازاریابی و همچنین مواردی چون مفاهیم پایه ای بازاریابی، شناخت نیاز بازار و سطوح مختلف مشتری پرداخته شد.

گفتوگو و تدریس استاد رحیمی و شرکت کنندگان در رابطه با ظرفیت‌های بازار مد و پوشاک و بیرون کشیدن ایده‌ها و فرصت‌ها از دل کاستی‌ها و کمبودهای بازار و همچنین راه‌های مختلف بازاریابی محصولات و چگونگی پیداکردن موارد مختلف پروموت کردن محصولات و خدمات.

تدریس و توضیح تفکر سیستمی و استراتژیک و ارکان برنامه ریزی استراتژیک و نحوه بررسی و استفاده از آن در روند مدیریت کسب وکار و دیگر موارد مهم و مورد بحث در اصول و پایه‌های بازاریابی در دنیای سنتی و مدرن.

و در آخر دوباره، پیرامون تعریف و شناخت مارکتینگ تبادل نظر بین شرکت کنندگان و استاد انجام شد تا تفاوت نگرش و دید شرکت کنندگان نسبت به ابتدای کلاس مشخص شود.

 

برای شناخت بهتر و وارد شدن به حیطه تخصصی بازاریابی پیشنهاد مرکز دیزاین ورجاوند شرکت در دوره‌های تخصصی مدیریت مد و برندینگ 360 درجه است.